Методична робота

Зміст методичної роботи в Великокручанському ЗДО  «Колосок» будується на основі державних директивних документів про освіту, зокрема тих, що регламентують і визначають основні напрямки та зміст освітньо – виховної роботи з дітьми: Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти, освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «ДИТИНА», навчальних планів, методичних рекомендацій, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи.

Методичну роботу в Великокручанському ЗДО  “Колосок” здійснює директор закладу Россоха О.І.,:
– створює організаційно-педагогічні умови для безперервного вдосконалення фахової освіти і кваліфікації педагогічних працівників;
– організовує роботу, спрямовану на активізацію творчого потенціалу та збагачення досвіду педагогічних працівників;
– впроваджує в практику роботи закладу інноваційні технології;
– вивчає, організовує та спрямовує освітньо – виховний процес, створюючи умови для забезпечення психічного та фізичного здоров’я дошкільників, рівня їх життєвої компетентності;
– вивчає рівень знань, умінь та навичок дошкільників відповідно до державних стандартів;
– організовує інформаційно – просвітницьку роботу серед батьків вихованців з питань розвитку, виховання та навчання дітей.

Основними компонентами змісту методичної роботи в закладі дошкільної освіти  є:
– отримання знань педагогами;
– уміння їх реалізувати на практиці;
– наявність результативності в педагогічній роботі;
– створення умов для безперервного вдосконалення фахової майстерності та освітньо-виховного процесу з дітьми.

Педради 2022-2023 н.р. :

Серпень 2022: «Основні орієнтири у новому навчальному році»

Грудень 2022: «STREAM-освіта: впровадження та перспективи розвитку».

Лютий 2023: «Удосконалення системи національно-патріотичного виховання».

Квітень  2023: «Результати ефективності вибраних форм і методів організації освітнього процесу та методичної роботи»